Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

Art Director

Parametry ogłoszenia:

click apps  (0/0/0)
 Do negocjacji
 11-12-2017
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Agencja social media click community

poszukuje

Art Directora

Jeżeli chcesz zajmować się tworzeniem koncepcji poprzez współpracę z innymi działami, projektowaniem graficznym, jak i zarządzaniem zespołem grafików, jak również rozwijać swoje umiejętności i portfolio - DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska:

  • Opracowanie koncepcji i projektów graficznych dla klientów oraz dla wewnętrznych projektów realizowanych w firmie.

  • Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np. Facebook czy Instagram.

  • Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie prototypów interfejsu aplikacji mobilnych/webowych.

  • Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów.

  • Praca zespołowa z innymi działami znajdującymi się w firmie.

  • Delegowanie zadań do Graphic Designerów oraz koordynacja działu Grafiki.

  • “Kontrola Jakości” wszystkich projektów wychodzących z działu Grafiki.

  • “Optymalizacji” projektów graficznych pod formaty kanałów internetowych.

Wymagamy:

  • Znajomości wybranych programów pakietu Adobe - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesign, Adobe Flash, After Effects, Adobe Premiere, UX PIN.

  • Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć.

  • Brak lęku przed wyzwaniami.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek.

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.

  • Pracę w nie korporacyjnej atmosferze.

  • Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w centrum Krakowa - ul. Szlak.

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio.

Obowiązkowo wymagamy portfolio w załączniku lub link do www.

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika click apps

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

W naszym katalogu firm znajdziesz 38 wykonawców w kategorii Grafika artystyczna w województwie Małopolskie.

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
click apps
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy

(0/0/0)