Ogłoszenie zostało zakończone.

Fundacja BARDZO DOBRA OPOWIEŚĆ

Parametry ogłoszenia:

vgsf  (0/0/0)
 Zlecę
 0 PLN za całość
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Witajcie twórcy maści wszelakiej!


Tu Fundacja „Bardzo Dobra Opowieść”. Grupa mocno pozytywnych człowieków chcących zrobić coś dobrego dla tego świata, lokalnie jak i globalnie. Poszukujemy grafików – artystów, którzy społecznie stworzyli by dla nas dowolną ilość grafik, które wykorzystalibyśmy do promocjoi naszych charetatywnych projektów!Cechą naszej Fundacji jest wszechstronność – organizujemy pomoc w niezliczonych dziedzinach: np. dla zwierząt, ludzi w potrzebie, dzieci ubogich, niepełnosprawnych, a także dbamy o rozwój integracji społecznej i dobrych relacji międzykulturowych.


Czego potrzebujemy?


Różnej maści grafik i prac artystycznych itd. przedstawiających chłopca, dziewczynkę, dorosłego lub dziecko, albo dowolne zwierzątko - w stylu fantasy, przygodowym, s-f, anime-manga, lub innym w zależności od tego w czym najlepiej się czujecie. Zdajemy się na waszą wyobraźnie, ale potrzebujemy by prace wyrażały przykładowo takie emocje i odczucia jak: odwaga, przygoda, nadzieja, pomoc, wędrówka, pozytywne emocje, przyjaźń, tolerancja itd.


Nazwa naszej organizacji nawiązuję do niezwykłej przygody, jaką jest życie. To jest po prostu wspaniała Opowieść, którą razem możemy współtworzyć i zdziałać coś niebywale wielkiego!


Co oferujemy:


Non-profit. Bez wynagrodzenia, ale jeśli zechcecie w zamian wasze imię i nazwisko bądź pseudonim, plus odpowiednie linki i inne drogowskazy do was lub znajdą się w publicznej Hall of Fame ;) przyjaciół Fundacji oraz przy każdej akcji promocyjnej naszych projektów dane o was możemy publikować w formie reklamy dla was. Możemy też wydać wam imienne zaświadczenia o wolontariacie z podpisami i pieczątkami, które mogą wam się przydać przy staraniu się o miejsce w wymarzonej szkole lub pracy. Wasza działalność także wzbogaci wasze portfolio jako artysty lub uatrakcyjni CV w oczach pracodawcy.


Jeżeli to was zainspiruje jakoś dodatkowo, to obecnie pracujemy nad projektem wspierającym dzieci z autyzmem, dzieci w strefie wojny na Bliskim Wschodzie oraz nad przygotowaniem darów dla schronisk dla zwierząt.


Z niecierpliwością będziemy czekać na wasze prace! Pozdrawiam!


- Maciej Klepko – Prezes Fundacji „Bardzo Dobra Opowieść”


Fundacja zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym pod numerem ######### . Dane wpisu do wglądu na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika vgsf
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-07-20 22:08:10 wiktoria
(2/0/0)
Do negocjacji 2017-08-15 Witam, jestem zainteresowana współpracą. Zajmuję się przede wszystkim kreatywną identyfikacją wizualną, kompleksowym przygotowaniem reklam, projektuję również layouty stron internetowych oraz tworzę ilustracje. W branży poligraficznej pracuję od 12 lat, jestem zatrudniona jako grafik na etat, a od 2009 r. prowadzę własną działalność i wystawiam fv. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na stronie: www.wyobraznia.net i na www.behance.net/wektoria, gdzie są przykłady podobnych realizacji. Pozdrawiam, Wiktoria | wiktoria@wyobraznia.net | tel. 506 058 573


W naszym katalogu firm znajdziesz 429 wykonawców w kategorii Grafika artystyczna .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.