Fotograf poszukuje osoby do obróbki / retuszu zdjęć sztuki

Parametry ogłoszenia:

filmyosztuce  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 3 dni 3 godziny 47 minut

Treść ogłoszenia:

Jestem fotografem dokumentującym wystawy w galeriach sztuki, poszukuję osoby do współpracy przy obróbce/retuszu zrobionych przeze mnie zdjęć. Zwykle są to zdjęcia wnętrz galerii sztuki oraz zdjęcia indywidualnych obiektów sztuki (obrazy, rzeźby), przykłady zdjęć załączam. Praca ma charakter zdalny i raczej dorywczy ale na dłuższą metę i zleceń może być dość sporo ale to jest do ustalenia. Chodzi o obróbkę zdjęć w okolicach 20-70 zdjęć w zależności od zlecenia.


Potrzebne są następujące umiejętności:


Bardzo dobra znajomość Photoshop CC oraz Photoshop RAW, a w jego obrębie przede wszystkim:


- praca na wartswach


- content-aware fill


- selektywna korekcja kolorów


- korekcja perspektywy


-korekcja kolorów (zwłaszcza mieszania się światła dziennego z światłem sztucznym)


- używanie akcji- rzucanie prostego cienia przy uzyciu 'drop shadow


'- umiejętność wycinania, maskowania itp


- umiejętność zapisywania wielu plików naraz w wielu formatach


Znajomość Adobe Bridge / Lightroom mile widziana


Nie wszystkie powyższe umiejętności są wymagane na wstępie, chętnie podzielę się własnymi umiejętnościami i wyjaśnię dokładne techniki jakich używam.


Osoba jakiej poszukuję powinna być przede wszystkim bardzo dokładna, dość elastyczna czasowo, mieć szybki komputer i internet który nie ma problemu z plikami na warstwach wielkości ok 6000x7000 pixeli. Praca często wymaga obróbki zdjęć w krótkich terminach więc szybki internet jest bardzo istotny, jak również możliwość kontaktu przez Whatsuppa lub Facetime'a. Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiem.


Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie przykładów swoich portfolio / obrobionych zdjęć oraz swoje stawki.Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika filmyosztuce
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-11-25 17:02:13 AleksandraA
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-12-04 Dzień dobry! Na co dzień zajmuję się fotografią, dlatego programy Photoshop i Lightroom nie mają przede mną tajemnic. Jestem elastyczna czasowo i pilnuję terminów :) Zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia mojego instagrama - https://www.instagram.com/do_zobaczenia_fotografia/ Miłego dnia :)


2020-11-24 07:46:06 piotrek611
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-12-04 Witam Serdecznie. Chętnie zawiąże współprace przy realizacji zlecenia, ze względu na to że, bardzo bliski mi jest temat od fotografii po retusz i publikację w zakresie zdjęć m.in.: wnętrz jak i zabytków. Dysponuje, odpowiednią ilością czasu pracy, dynamicznym dostosowaniem czasu do sytuacji oraz odpowiedni \"workflow\" pracy w PS i LR. Chce zapewnić o zaawansowanej znajomości techniki wywoływania RAW, poprawnej korekcji odwzorowania kolorów i perspektywy zdjęć oraz umiejętności retuszu i pracy na warstwach. Dodatkowo edukuję się w dziedzinie dokumentowania zabytków oraz dzieł sztuki, ze względu na przyszłą współprace z jednostkami publicznymi. Proponuje zapoznanie się z moją osobą (oraz cennikiem) i warunkach współpracy poprzez wideo-rozmowę. Pozostawiam kontakt email: p.bordzan@gmail.com Mam nadzieje na spotkanie i wzajemną owocną współpracę. Moje prace dostępne na: https://www.facebook.com/Natural2Colour/ https://natural2colour.wixsite.com/naturalcolour/fotografia-nieruchomosci


2020-11-20 20:02:24 Lainoa
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-12-04 Witam, jestem zainteresowana. Portfolio : https://www.instagram.com/lainoa.artstory/ Jestem bardzo precyzyjna przy obróbce moich zdjęć Cena za sztukę 15zł może się zmienić od stopnia skomplikowania zdjęcia Pozdrawiam lainoa@vp.pl


2020-11-20 09:55:50 PWFotografia
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-12-04 Witam, obecnie dużo obcuję z LR oraz PS i chętnie zacznę współpracę. Przygotuję folder na dysku Google i prześlę do Pana na maila. Cenę za zdjęcie zaproponuję po obejrzeniu kilku przykładowych zdjęć, by móc realnie przeliczyć czas pracy nad zdjęciami. Pozdrawiam


2020-11-19 21:16:49 robert.m.tokyo@gmail.com
(2/0/0)
Do negocjacji 2020-12-04 Witam, jestem zainteresowany współpracą. Teraz z zawodu grafik komputerowy, ale kiedyś fotograf i dużo siedziałem przy obróbce zdjęć. Na jaki adres mailowy mogę wysłać zdjęcia \"przed i po\"? Portfolio graficzne na www.lilufx.eu/portfolio Email: lilufx.studio@gmail.com Pozdrawiam.


W naszym katalogu firm znajdziesz 728 wykonawców w kategorii Inne .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.