Poszukiwany Graphic Designer

Parametry ogłoszenia:

agencjaiart  (0/0/0)
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 4 dni 13 godzin 43 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Agencja iArt - na rynku niemalże od początków Internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 18 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu 😊

Oferta pracy: Graphic Designer

Szukasz:
- nowych doświadczeń zawodowych?
- fajnych projektów?
- przyjaznej atmosfery?

Mamy dla ciebie zadania:
- tworzenie grafik wektorowych,
- tworzenie projektów stron internetowych,
- projektowanie marketingowych materiałów graficznych,
- opracowywanie identyfikacji wizualnych, w tym logotypów i ikon,
- tworzenie kreatywnych materiałów na potrzeby kampanii w social media.

Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa) - do wyboru 😊

Potrzebujemy:
- obeznania w możliwościach programów i narzędzi graficznych,
- znajomości trendów w grafice użytkowej,
- dużego wyczucia artystycznego.

Liczymy na:
- umiejętność spojrzenia przez perspektywę klienta,
- odwagę, inicjatywę i innowacyjność w kreacji,
- rzetelność, wytrwałość i terminowość.

Przyda się też:
- portfolio,
- podstawowa znajomość zagadnień UX,
- skuteczna organizacja pracy,
- pozytywne podejście do zadań i problemów 😊

Zgłoszenia przyjmujemy na adres ######### do 18 marca.

Tagi:
projektowanie www, Logotyp,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika agencjaiart
Załączniki

Załącznik 1

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-03-14 19:07:23 CihuCih
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-03-24 Witam, jestem studentem czwartego roku grafiki i szukam pracy dorywczej zdalnej w zakresie projektowania grafiki. Jestem jednak bardzo dyspozycyjny czasowo, przez elastyczy grafik studiów. Jeśli szukają państwo takiego pracownika. Zapraszam do współpracy ! Portfolio https://www.behance.net/alamusydesfd60 Pozdrawiam Damian Ciszek

2019-03-13 14:09:01 Age_of_Design
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-03-24 Dzień dobry, chętnie nawiążę współpracę. Link do mojego portfolio: https://www.behance.net/probart. W razie zainteresowania proszę o kontakt na adres mailowy stolarczyk.agnieszkaa@gmail.com, mogę również przesłać CV.

2019-03-13 13:52:10 rproceder53
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-03-24 Zaplata po wykonaniu zlecenia wg Panstwa uznania. Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. http://www.programowanienazlecenie.eu krbroniszewski@gmail.com dapalan.com/5k66

2019-03-13 10:39:28 Piotr_Zaus2981z
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-03-24 Witam, chętnie nawiążę współprace z Państwa firmą w zakresie realizacji projektów graficznych. Proszę o kontakt: piotr.zauski@op.pl, wtedy prześlę swoje portfolio.

W naszym katalogu firm znajdziesz 2603 wykonawców w kategorii Projekty graficzne .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.