Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

Asystent ds. promocji lokalnej

Parametry ogłoszenia:

AngieInfoSysTrade  (0/0/0)
 Zatrudnię
 4000 PLN za całość
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

STRONY123 – potrzebujemy wsparcia przy produkcji stron internetowych

Jesteśmy agencją marketingową oferującą takie usługi jak: tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii AdWords. Nasze usługi kierujemy do firm działających w USA. Od 2008 roku stale pozyskujemy nowych klientów oraz poszerzamy nasz zespół.

Asystent w dziale promocji lokalnej

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pisanie krótkich tekstów po angielsku

  • Wsparcie członków zespołu w działaniach marketingowych

  • Rozmowa z Amerykanami na FB

  • Aktywne szukanie nowych miejsc do promocji lokalnej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

  • Otwartość, entuzjazm oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Własny laptop do pracy

Oferujemy:

  • Przyjazną, startup’ową atmosferę pracy w młodym, kameralnym zespole,

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

  • Wsparcie doświadczonych osób

  • Biuro w centrum Warszawy, przy stacji Metro Politechnika (sporo dobrych miejsc na lunch dookoła)

  • Wypłata co dwa tygodnie

  • Elastyczny grafik

  • Elastyczna forma zatrudnienia

  • Wynagrodzenie 2 – 4 tys brutto na start w zależności od posiadanego doświadczenia

Zainteresowanych zapraszam do podesłania CV na: ######### 23.com

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Pozycjonowanie., Pozycjonowanie,

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

W naszym katalogu firm znajdziesz 34 wykonawców w kategorii Reklama w Internecie w województwie Mazowieckie.

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
AngieInfoSysTrade
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy

(0/0/0)