Ogłoszenie zostało zakończone.

Specjalista ds. social media

Parametry ogłoszenia:

mexpolska  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Jesteśmy Grupą Kapitałową, która ma pod sobą trzy duże i dobrze prosperujące sieci gastronomiczne. Jakie to sieci na razie nie zdradzimy w ogłoszeniu, ale jesteśmy przekonani, że jest Ci znana (i może też lubiana) przynajmniej jedna z nich. Oczywiście wszystkie tajemnice zostaną rozwiane na pierwszym spotkaniu face to face w naszym biurze w Łodzi.

Poszukujemy świeżej, soczystej dawki kreatywności, która przejawiać się będzie w postach naszych marek na portalu społecznościowym Facebook. Twoim zadaniem będzie tworzenie treści (na bazie robionych przez Ciebie zdjęć) oraz komunikacja z fanami w komentarzach pod postem. Kampaniami sponsorowanymi, odpowiadaniem na wiadomości prywatne i wszystkimi pozostałymi działaniami na Facebook’u nie musisz się przejmować – mamy od tego ludzi.

Sam ustalasz sobie plan pracy, a my rozliczamy Cię co tydzień i podsumowujemy Twoje działania.

Spotykamy się w biurze raz na tydzień – w poniedziałek. Prezesowi bardzo zależy, żeby osoba zatrudniona mieszkała w Łodzi, więc jest to jeden z warunków, którego oczekujemy od kandydatów. Jako, że mamy lokale w całej Polsce, raz w miesiącu poprosimy Cię o odwiedzenie innych miast i zrobienie w nich sesji zdjęciowej. Oczywiście my pokrywamy Twoje koszty dojazdu.

Nie musisz mieć aparatu, z doświadczenia wiemy, że można zrobić ciekawe zdjęcie nawet telefonem komórkowym i na social media to w zupełności wystarczy.

W ogłoszeniach łatwiej czyta się wypunktowania, więc wszystko teraz podsumujmy. Szukamy osoby, która:
- będzie zajmować się tworzeniem treści na profile naszych marek w portalu społecznościowych Facebook
- ma ciekawe pomysły i potrafi niekonwencjonalnie podejść do komunikacji z fanami
- potrafi robić zdjęcia gastro (umiejętne wypełnienie kadru, atrakcyjne pokazanie jedzenia, które już ze zdjęcia krzyczy „ZJEDZ MNIE!”)

Ze swojej strony oferujemy:
- udział w ciekawych projektach i możliwość kreowania wizerunku dużych, ogólnopolskich marek
- dowolność czasową (sam ustalasz godziny pracy)
- atrakcyjną stawkę, rozliczaną co tydzień

Zainteresowany? Super, czekamy na Twoje zgłoszenie :)Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika mexpolska
Załączniki
 
Brak załączników
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2018-07-16 23:51:03 mr.tieshop
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-07-22 Witam. Jestem mieszkańcem Łodzi i poszukuję obecnie dodatkowego zajęcia. Prowadzę obecnie mój fanpage na Facebooku oraz konto na Instagramie. Uwielbiam jedzenie i fotografowanie go w fajny i apetyczny sposób na pewno przyniesie mi wiele radości. Posiadam swój aparat, laptop oraz smartphone, który obsługuje Facebook\'a oraz Instagrama bez najmniejszego problemu. Będzie to wyzwanie, którego z chęcią się podejmę. Pozdrawiam - Maciej Tietianiec. Kontakt: mr.tieshop1@gmail.com


2018-06-21 15:51:29 clickdesign
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-07-22 Witam serdecznie. Zainteresowało mnie bardzo wasze ogłoszenie. Na codzień zajmuję się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem grafiki użytkowej i fotografią produktową. Czasami hobbystycznie robie panoramy 360 a\'la google street view). Jestem wielkim fanem fotografii. Posiadam równeż doświadczenie w prowadzeniu marki jako, że kilka lat temu prowadziłem brand z okularami drewnianymi. Zajmowałem się wtedy na codzien prowadzeniem social media. Ponadto studiowałem marketing na wydziale zarządzania na uniwersytecie łódzkim. Chętnie podejmę się wyzwania. Mieszkam na stałe w centrum Łodzi. Posiadam sprzęt fotograficzny, obiektywy, statyw i kilka innych gadzetów. Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT. Moje strony firmowe: www.clickdesign.pl, www.tanie-logo.pl. Oczekuję na odpowiedź. Dzięki i pozdrawiam. Emir Alobedi, +48 450 021 100, kontakt@clickdesign.pl


W naszym katalogu firm znajdziesz 374 wykonawców w kategorii Reklama w Internecie .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.