Ogłoszenie zostało zakończone.

MECHANIK Z DOŚWIADCZENIEM

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek


Poszukujemy MECHANIKA Z DOŚWIADCZENIEM


Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac projektowych (mechanika) w zakresie automatyki przemysłowej wspierającej integrację drukarek na liniach przemysłowych.


Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i dostawcami komponentów. Wykonywanie kalkulacji i opisów rozwiązań dla działu handlowego.


Przeprowadzanie testów jednostkowych i całościowych aplikacji, instalacja aplikacji u klientów, wsparcie serwisu dla zainstalowanych aplikacji


Miejsce pracy Wrocław


Umowa o pracę


Wynagrodzenie około 6000 PLN brutto
CV prosimy przesłać z dopiskiem MECHANIK - WrocławZastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”
Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki
 
Brak załączników


Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 10 wykonawców w kategorii Inne w województwie Dolnośląskie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.