Ogłoszenie zostało zakończone.

Wsparcie mailowe z językiem polskim w Bułgarii

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Zastanawiasz się nad pracą za granicą ?


Interesuje Ciebie zatrudnienie stałe na min. 1,5 – 2 lata (umowa o pracę) a nie prace dorywcze ?


Być może chciałabyś/chciałbyś pracować na projekcie dla Lexmark (dostawca szerokiej gamy produktów do druku i skanowania obrazu, programów)


Praca biurowa z językiem polskim. Zakres obowiązków związany ze wsparciem administracyjnym, odpowiadaniem na zapytania przesyłane w języku polskim


MIEJSCE PRACY BUŁGARIA – SOFIA


Wynagrodzenie: około 4100 – 4200 zł brutto


(BGN 1650 gross + 15% bonus)


A co poza tym:


Zakwaterowanie – Firma pokryje 1 bilet lotniczy (lub inny środek transportu do 500 EUR) i 2-miesiące zakwaterowania opłatę za czynsz + depozyt w Hotelu 4**** Lord30 euro - kupon żywnościowy i Karta SIM - lokalny numer telefonu komórkowego

Ubezpieczenie medyczne


Język angielski służy tylko do wewnętrznej komunikacji z innymi pracownikami – nie jest wymagany do wykonywania czynności zawodowych.


Prosimy o przesłanie CV w języku angielskimZapraszamy do przesłania CV w tytuleZastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
na Angielski,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki
 
Załącznik 1


Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 0 wykonawców w kategorii Inne w województwie Inne.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.