Opisy i wprowadzanie produktów - e-sklep na Shoper

Parametry ogłoszenia:

afrz  (0/0/0)
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 7 dni 5 godzin 17 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Witam,
Poszukuję doświadczonej osoby do wprowadzania produktów do istniejącego sklepu internetowego. Branża wyposażenie wnętrz.
Możliwa stała współpraca. Proszę o poważne oferty, zgodne z informacjami podanymi niżej.

Wymagania:

znajomość podstaw tworzenia tekstów SEO

przynajmniej minimalna znajomość branży wyposażenia / wykończenia wnętrz (terminologia branżowa)

wystawianie faktur VAT lub gotowość do spisania umowy o dzieło

bogate słownictwo, tzw. lekkie pióro

samodzielność i rzetelność

znajomość tworzenia plików CSV - nie wymagane, ale mile widziane

Zadania:

wprowadzanie nowych produktów ( przeredagowanie opisów na podstawie istniejących opisów producentów/ tworzenie opisu marki lub kolekcji / warianty/ przypisanie do kategorii / dodawanie zdjęć)

aktualizacje istniejących produktów (zmiana ceny/ nazwy / stanu magazynowego etc.)

Proszę o podanie ceny za "sztukę" lub za pakiet np. "wprowadzenia 100 produktów nowych".

Wszystkie ogłoszenia użytkownika afrz

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za sztukę
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-10-20 14:38:10 mazzykeen.black
(0/0/0)
3 PLN 2020-10-31 Od 8 lat pracuję na dedykowanych sklepach internetowych, jak i na gotowych szablonach sklepów internetowych, w tym IAIshop, Presta, Atomstore. Jeśli poszukują Państwo osoby ogarniętej, sumiennej i dokładnej - zapraszam do współpracy.

2020-10-19 16:02:39 DagaM
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-31 Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Mam doświadczenie w dodawaniu opisów do sklepów internetowych (nie miałam styczności z systemem Shopper, ale zakładam, że działa to tak samo, jak w innych systemach). Od wielu lat piszę teksty na zlecenie (zarówno teksty SEO, jak i artykuły). Nie miałabym problemu z wygenerowaniem plików CSV. Ponadto interesuję się tematyką urządzania wnętrz (rozróżniam podstawowe style wystroju wnętrz, znam po części branżowe słownictwo, orientuję się w trendach). Pracuję jako freelancer. Mam własną działalność i wystawiam faktury, ale nie jestem VAT-owcem. Jeśli chodzi o cenę, jestem otwarta na propozycje. Ciężko mi wycenić pracę, nie wiedząc jakiej długości miałyby być nowe opisy i ile czasu zajęłoby wprowadzanie. Chętnie podejmę się zlecenia próbnego. Pozdrawiam, Dagmara

2020-10-18 13:34:40 rproceder424
(0/0/0)
4 PLN 2020-10-31 http://www.programowanienazlecenie.eu kontakt: krbroniszewski@gmail.com 502210454

2020-10-17 19:49:51 gromowieclbn
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-31 Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Zajmuję się już bardzo długo sklepami internetowymi. Kontakt ptestujemy@gmail.com

2020-10-17 07:51:27 Sara234
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-31 Dzień dobry. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Zajmuję się tworzeniem opisów produktów z różnych kategorii. Proszę o kontakt na sgrudek@gmail.com

W naszym katalogu firm znajdziesz 1689 wykonawców w kategorii Copywriting .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.