FINSKI - 6500PLN - wsparcie mailowe i telefoniczne

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zatrudnię
 6500 PLN za całość
 od zaraz
 48 dni 19 godzin 44 minut

Treść ogłoszenia:

I Linia Wsparcia Technicznego z j FINSKIM

Miejsce pracy Gdańsk

Umowa o pracę

Wynagrodzenie 6500 PLN brutto

Gwarantujemy szkolenia

Opis stanowiska:

Obsługa I linii wsparcia technicznego – market fiński. Nie sprzedaż. Udzielanie informacji zwrotnych.

Praca od poniedziałku do piątku

Dodatkowo premie uznaniowe, uzależnione od jakości pracy.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka fińskiego

Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

CV prosimy przesłać na

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1

W naszym katalogu firm znajdziesz 3 wykonawców w kategorii Inne w województwie Pomorskie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.