Manager Sprzedaży Usług Outsourcingu Pracowników

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 Zlecę
 9000 PLN za całość
 od zaraz
 28 dni 11 godzin 15 minut

Treść ogłoszenia:

MANAGER SPRZEDAWCA CALL CENTER

Pozyskiwanie Klientów i sprzedaż– Outsourcing Pracowników Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 9000PLN

Opis stanowiska:

- Sprzedaż usług Outsourcingu Pracowników,

- Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymanie obecnych,

- Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami,

- Realizacja planów sprzedażowych Firmy,

- Stale monitorowanie rynku, aktualizacja oferty handlowej.

Wymagamy:

- Doświadczenie w sprzedaży usług Outsourcingu Pracowników

- Sukcesy w sprzedaży rozwiązań dla sektora usług finansowych, banków – będzie atutem,

- Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

- Zorientowanie na sukces,

- Samodzielność.

Oferujemy:

- Umowa o pracę lub kontrakt

- Wynagrodzenie 9000 PLN brutto

- Pakiet socjalny (luxmed, multisport)

- Samochód, laptop, telefon służbowy

W razie zainteresowania zapraszamy do aplikowania

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
na Angielski,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1

W naszym katalogu firm znajdziesz 22 wykonawców w kategorii Inne w województwie Mazowieckie.

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.