Ogłoszenie zostało zakończone.

Artykuły eksperckie na tematy biznesowe

Parametry ogłoszenia:

teoriabiznesu  (0/0/0)
 Zlecę
 100 PLN za całość
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Zlecimy opublikowanie artykułów związanych z biznesem na naszej stronie internetowej https://teoriabiznesu.pl


Osoba pisząca powinna mieć pojęcie o czym pisze.


Nie szukamy osób, które są w stanie napisac artykuły na każdy temat. Z osoba piszącą chcemy związać się na dłużej, dlatego proszę o informację dotyczącą ceny za publikację artykułów powyżej 5000 znakówTagi:
Artykuły,
Załączniki
 
Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-07-04 22:31:30 mita
(0/0/0)
100 PLN 2019-08-21 Podejmę się pisania artykułów,po zapoznaniu się z katalogiem tematów, moje dziedziny to budownictwo ze wskazaniem na prace wykończeniowe, rzemieślniczy wypiek chleba, sprzedaż bezpośrednia oraz tematy pokrewne.Wymienione tematy to nie tylko teoria, również praktyka, jednym słowem jestem zarówno praktykiem jak i teoretykiem.Lata praktyki w różnych dziedzinach pozwalają mi w dobry sposób przekazywać zdobytą wiedzę.


2019-07-02 14:00:07 copy.w.florek
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-08-21 Napisałam wiadomość prywatną. Proszę o kontakt pod adresem: copywriter.w.florek@gmail.com


2019-06-29 23:38:44 kors4r
(0/0/0)
50 PLN 2019-08-21 Witam. Chciałbym zaproponować Państwu pisanie artykułów na tematy związane ze zmianami w prawie, trendami w orzecznictwie oraz tematyczne artykuły na ciekawe lub nośne zagadnienia - np. w zakresie ochrony danych (RODO, dyrektywa policyjna). Mogę opracowywać teksty na zadane tematy, albo sam proponować zagadnienia do opracowania. Z wykształcenia jestem prawnikiem, przez wiele lat zajmowałem się obsługą prawną firm, aktualnie jestem też inspektorem ochrony danych. Wydaje mi się, że uzupełnienie oferty Waszego portalu o artykuły na temat otoczenia prawnego biznesu istotnie zwiększy jego atrakcyjność. Początkową stawkę proponuję na połowę tej, którą określiliście jako maksymalną, a po kilku opublikowanych tekstach zastanowimy się, na ile nam zależy na dalszej współpracy.


2019-06-26 14:02:50 RedaktorKorektor
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-08-21 Dzień dobry. Z przyjemnością pomogę. Jestem freelancerem content marketerem. Zawodowo od lat zajmuję się pisaniem treści sprzedażowych i reklamowych, dla tego zajęcia zrezygnowałem z etatu. Mam za sobą 14 lat pracy w e-handlu (kierownik, koordynator i specjalista w kilku e-sklepach), dlatego mam wiedzę nt. sprzedaży, technik sprzedaży i potrafię sprzedawać tekstami. Nadal rozwijam się w e-commerce: koordynuję pracę 3 e-sklepów. Jeśli czas pozwala, to zajmuję się redakcją i korektą książek, a także szkolę: z copywritingu, sprzedaży, a także obsługi komputera (za 2 godziny zaczynam kolejny dzień szkoleniowy). W bardzo podobnym zakresie współpracuję już z jednym portalem tematycznym. Zainteresowałem? To zapraszam do kontaktu ze mną.


W naszym katalogu firm znajdziesz 428 wykonawców w kategorii Skład i redagowanie tekstu .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.