Ogłoszenie zostało zakończone.

Programista Java (ul. Poleczki, Warszawa)

Parametry ogłoszenia:

Nexio  (0/0/0)
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Javę 8, Spring i Hibernate

  • Udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji i rozwoju kluczowych systemów naszych Klientów

  • Bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta

  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwiązania

  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer

  • Doświadczenie w pracy z framework’ami: Spring, Hibernate, JSP

  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. Oracle, MS SQL), mile widziana znajomość baz NoSQL (np. MongoDB)

  • Dobra znajomość narzędzi: GIT/SVN, JIRA, Jenkins, Maven, środowisk programistycznych (InteliJ/ Eclipse) oraz serwerów aplikacyjnych (Tomcat/Wildfly)

  • Doświadczenie pracy w trybie Continuous Delivery, Continuous Integration

  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej) techniczne

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu frontendu aplikacji: HTML5, CSS, JavaScript, AngularJS

  • Doświadczenie w realizacji projektów w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów

  • Wynagrodzenie (800zł/dzień netto+VAT przy B2B lub 650zł/dzień netto+VAT wraz finansowaniem mieszkania w Warszawie)

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

Prosimy o aplikację przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=3F23241D-42DB-453D-BD93-2181F5E6CCB2&skkcfg=972e6b7e88a14e5889271e6d 59cbce91&skklocationId=1117&skkExternalOfferId=72071&skkCountryId=1&skkRegionId=7

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Orzyckiej 27. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Programowanie,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika Nexio

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2018-07-31 21:59:29 KarolKus
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-09-30 Zapraszam do kontaktu

W naszym katalogu firm znajdziesz 25 wykonawców w kategorii Aplikacje desktopowe w województwie Mazowieckie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.