Ogłoszenie zostało zakończone.

Aplikacja do przeprowadzania audytu

Parametry ogłoszenia:

mmalok  (1/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Zlęcę napisanie aplikacji (Android) do prostego przeprowadzania audytu w stylu 5S. I tak:

1. Prosta rejestracja użytkownika - email i hasło z możliwością przypomnienia hasła

2. Utworzenie zadania audytu

3. Lista pytań i punktowanie z możliwością dodania zdjęcia z opisem (np. "czy narzędzia były odpowiednio ułożone" - punktacja 0-6 - fotka, i do kolejnego pytania)

4. Generowanie wykresu z zadania audytorskiego (wykres polarny w stylu 5 punktów (5S), zaznaczony idealny a na nim naniesiony wykres z audytu)

5 podsumowanie z audytu (Średnia punktów, najniższe wartości, najwyższe wartości)

6. Export do excela lub pdf i wysyłka mailem

Tagi:
Generowanie PDF,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika mmalok

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-03-12 00:11:24 rafalszymonduda@gmail.com
(1/0/0)
Do negocjacji 2020-03-21 Dobry wieczór, Jestem programista z 10-letnim stażem. Z przyjemnością podeślę Państu moje kompetencje droga e-mailową. Wraz z kolegą z miłą chęcią zrealizuję dla Państwa projekt. Z poważaniem Rafał Duda

2020-03-09 20:50:10 ProCzak
(0/0/0)
2500 PLN 2020-03-21 Dzień dobry, z chęcią wykonam aplikację. Zapraszam do kontaktu: pro.czak@gmail.com

2020-03-08 20:46:44 kontakt@ptmsoft.pl
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-03-21 Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji. Proszę o kontakt na maila kontakt@ptmsoft.pl

2020-03-07 09:46:50 krystian.broniszewski330
(0/0/0)
2700 PLN 2020-03-21 http://www.programowanienazlecenie.eu kontakt: krbroniszewski@gmail.com tel: 502210454

W naszym katalogu firm znajdziesz 486 wykonawców w kategorii Aplikacje mobilne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.