Ogłoszenie zostało zakończone.

zlecę sprawdzenie aplikacji

Parametry ogłoszenia:

www.conexant.boo.pl  (0/0/0)
 Zlecę
 500 PLN za całość
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Treść ogłoszenia:

Dzień dobryJako programista, autor gier opublikowanych na stronie WWW lub nie opublikowanych a także autor wielu aplikacji na system ANDROID oraz WINDOWS a także LINUX proponuję promocję swoich aplikacji na dowolnych mediach, stronach, portalach.Zlecę sprawdzenie, przetestowanie aplikacji na system ANDROID, które można pobrać, ściągnąć i zainstalować ze strony WWW: www.conexant.boo.plZapytanie powinno zawierać opis aplikacji na system ANDROID: Przeglądarki na system ANDROID wersja 1 i 2, którą można pobrać ze strony WWW: www.conexant.boo.pl oraz informację ile razy była przeglądarka instalowana na systemie ANDROID, ewentualnie błędy, spostrzeżenia, informacje na temat szybkości przeglądania strony www poprzez przeglądarke.


Zapytania o oferte można składać meilowo. Meil podany na stronie: www.conexant.boo.pl


ZAPRASZAM.


Strona WWW: WWW.CONEXANT.BOO.PL
Tagi:
Programista, Strony www, Strona www,
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2019-05-24 16:56:13 Crossmax
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-23 Dzień dobry. Jestem zainteresowany Pana zleceniem. Mam testera z którym który byśmy się tym zajęli. Proszę o kontakt w razie zainteresowania. Maxcreate.pl / maximpid@gmail.com Pozdrawiam, Maksym.


2019-05-23 19:20:15 rproceder170
(0/0/0)
Do negocjacji 2019-07-23 W ramach promocji zaplata po wykonaniu zlecenia wg uznania finansowego(negocjacja ceny po zakocnzeniu zlecenia gdzie klient decyduj czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Przyjmuje jedynie symboliczna zaliczke 5zl za rozpoczecie wspolpracy. Programowanie, grafika, teksty www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu dapalan.com/5k66 w przypadku zainteresowania prosze o email na: krbroniszewski@gmail.com


W naszym katalogu firm znajdziesz 426 wykonawców w kategorii Aplikacje mobilne .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.