Ogłoszenie zostało zakończone.

Integracja hurtownii ze sklepem internetowym, plik XML

Parametry ogłoszenia:

fajnabizuteria  (0/0/0)
 Zlecę
 200 PLN za całość
 Praca zdalna
 7 dni
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:


A więc tak pokrótce:

Zaimportować plik XML od IdoSell.pl w standardzie IOF lub ICDF (link do info ze strony Idosell dla developera: https://www.idosell.com/pl/integracja-z-hurtowniami/). Dokumentację formatu IOF znajdzie Pan na stronie: https://www.idosell.com/pl/developers/otwarte-standardy-i-api-do-integracji/internet-offer-format-iof/

Wtyczka od WP Desk XML Dropshipping nie daje rady i WP All Import Pro również. Problemem podobno jest w pliku XML z hurtowni, który jest robiony pod ich system Idosell. ?! Wrzucam plik xml poniżej:


https://sentiell.pl/edi/export-offer.php?client= ######### &language=pol&token=e9d58541f137bb0f8bcbe84&shop=1&type=gateway&format=xml&iof_3_0Najbliżej było wtyczce od WP desk i na niej się skupiliśmy, nawet była aktualizowana dla nas przez developera. Na początku był problem z cenami, stanami magazynowymi itp. Teraz pozostał problem, że nie importuje atrybutu: warianty. Czyli np: rozmiar pierścionka czy długość łańcuszka itp.P.s. Mam korespondencję z WP Desk ich wskazówkami oraz dwa wideo z materiałem nagranego pulpitu przesyłanym do WPdesk, gdzie i z czym jest dokładnie problem.


Pozdrawiam


--
Sławomir Pach
manager sklepu internetowego


tel.502-072-598

Tagi:
,
Załączniki
 
Brak załączników


Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 950 wykonawców w kategorii CMS, sklepy internetowe .

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.