Ogłoszenie zostało zakończone.

Programista - zapraszamy do aplikowania

Parametry ogłoszenia:

PMSolutions  (0/0/0)
 od zaraz
 Ogłoszenie zakończone

Poszukujemy PROGRAMISTY, który lubi dzielić się wiedzą i wzbogacać swoje doświadczenie zawodowe

Zatrudnienie na umowę o pracę dla firmy we Wrocławiu, lidera wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek

ZADANIA:

Opracowywanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, sterujących, prezentacyjnych

Pisanie oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory (programowanie embedded)

Uruchamianie wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)

Pisanie programów i skryptów na potrzeby wewnętrzne

WYMAGANIA:

Programowanie (minimalnie język C, C++)

Mile widziana znajomość:

- Linux (podstawowa wiedza z zakresu obsługi i działania systemu)

- Platformy Microsoft .NET Framework

- Programowania z wykorzystaniem biblioteki QT

- Programowania webowego (php, html, sql itp.)

Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
Programowanie, Skrypt, Programista,
Wszystkie ogłoszenia użytkownika PMSolutions
Załączniki

Załącznik 1
<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

W naszym katalogu firm znajdziesz 25 wykonawców w kategorii Inne w województwie Dolnośląskie.

Ogłoszenie zakończone. Brak zwycięzcy.