Ogłoszenie zostało zakończone. Do realizacji ogłoszenia wybrano (0/0/0)

TESTER OPROGRAMOWANIA

Parametry ogłoszenia:

marta.walas  (0/0/0)
 Do negocjacji
 05-11-2018
 Ogłoszenie zakończone

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia

Abastra Sp. z o.o. to łódzka firma programistyczna, działająca na rynku polskim, jak i zagranicznym od 2010 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych, aplikacji webowych, systemów operacyjnych, systemów wbudowanych, gier, sterowników.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Testera oprogramowania

Miejsce pracy: Łódź

Co oferujemy?

- współpracę w wymiarze 1/2 etatu w zgranym zespole,

- elastyczny czas pracy oraz formy zatrudnienia,

- współpracę z międzynarodowymi klientami m.in.: z USA, Francji, Niemiec, Japonii, Chin i Indii,

- dogodną lokalizację biura (centrum Łodzi).

Od kandydata oczekujemy:

- wykształcenia średniego (mile widziani studenci kierunków humanistycznych),

- zdolności analitycznego myślenia,

- zmysłu estetycznego i spostrzegawczości,

- skrupulatności i rzetelności,

- umiejętności pracy zespołowej

- umiejętności spojrzenia na aplikację z perspektywy użytkownika.

Mile widziana:

- chęć pogłębiania wiedzy z technik testowania manualnego,

- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej.

Twoje zadania:

- tworzenie scenariuszy testowych,

- wykonywanie testów manualnych,

- znajdowanie i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi.

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres ######### . Pamiętaj, żeby w aplikacji zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

Miejsce realizacji ogłoszenia:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Wszystkie ogłoszenia użytkownika marta.walas

<< poprzednia < poprzednia w kategorii | następna w kategorii > następna >>

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2018-10-11 02:48:06 sstrasko
(0/0/0)
Do negocjacji 2018-11-09 Z wielka checia podejme sie wspolpracy jako tester oprogramowania. 100% zadowolenia lub zwrot pieniedzy. portfolio: http://www.programowanienazlecenie.eu krbroniszewski@gmail.com 502210454 gg:8188976 skype:br0n3x

W naszym katalogu firm znajdziesz 17 wykonawców w kategorii Inne w województwie Łódzkie.

Komentarze dla pracodawcy i wykonawcy
Dla pracodawcy
marta.walas
(0/0/0)
komentarz nie został jeszcze wystawiony
Dla zwycięzcy

(0/0/0)