PHP Developer (full-stack)

Parametry ogłoszenia:

kimsim  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 44 dni 14 godzin 9 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developera (full-stack)

(praca zdalna)

Obowiązki :

  • tworzenie portalu społecznościowego/gry w oparciu o LAMP stack (framework Yii),

  • praca zarówno przy back (60%) jak i front-endzie (40%),

  • pracownik będzie odpowiedzialny za: wdrażanie nowych i modyfikację już istniejących funkcjonalności, naprawę błędów oraz optymalizację kodu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP i relacyjnych baz danych (MySQL),

  • dobra znajomość zagadnień kodowania front-end’u: HTML, CSS, JavaScript (jQuery),

  • chęć poszerzania swojej wiedzy, nauki nowych technologii i zasad pisania czystego kodu,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane (choć nie wymagane):

  • doświadczenie w pracy z dowolnym Framework’iem MVC (najlepiej Yii),

  • doświadczenie w pracy z GIT lub innym systemem wersjonowania plików,

  • umiejętność “podłączania” zewnętrznych API do projektu,

  • pomysły i sugestie,

  • zmysł estetyczny - tworzenie schludnych “widoków” na podstawie poglądowych mock-upów.

Oferujemy:

  • pracę zdalną,

  • pracę na fakturę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie,

  • pracę przy dużym, stale rozwijanym i perspektywicznym projekcie,

  • pracę przy użyciu nowoczesnych technologii,

  • wynagrodzenie uzależnione od szybkości i jakości wykonywania zleceń,

  • możliwość awansu.

Prosimy o przesłanie:

  • Listu Motywacyjnego

  • i/lub CV

  • i/lub Portfolio*

*ponieważ ogłoszenie dotyczy pracy developera, nie designera, za “portfolio” uważamy opis kilku wykonanych projektów:

  • jakich technologii użyłem(am),

  • czego nauczyłem(am) się tworząc ten projekt,

  • jakie trudności mi sprawił projekt.

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się przez Skype.

Wszystkie ogłoszenia użytkownika kimsim

W naszym katalogu firm znajdziesz 1380 wykonawców w kategorii Serwisy WWW .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.