Platforma elerningowa moodle

Parametry ogłoszenia:

TechnologyTransfer  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 od zaraz
 2 dni 14 godzin 19 minut

Prosze o wycenę stworzenia portalu elerningowego w oparciu o Moodle z następującymi jego modyfikacjami:

Planowani użytkownicy platformy :

1. Lekarze

2. Instytucje

3. Administrator

Planowane funkcjonalności dla użytkowników:

Ad . 1 lekarze

• Rejestracja/logowanie

  • Weryfikacja rejestracji poprzez nr prawa do wykonywania zawodu

• Wybór szkolenia z bieżącej oferty

  • Możliwość zadania pytania do autora szkolenia

• Informacje o nowych szkoleniach e-mailing

• Przypominanie o szkoleniach rozpoczętych

  • Archiwizacja certyfikatów ukończenia szkoleń

  • Tworzenie raportu z zakończonych szkoleń

• Umożliwienie prostego zgłaszania uwag co do działania i zawartości platformy (np. poprzez przycisk „zgłoś uwagę”)

• Ocena szkolenia (formularz)

Ad. 2 instytucje

  • Przypisywanie szkoleń do instytucji

  • Generowanie kodów aktywacyjnych

Ad. 3. Administrator

• Zarządzanie kontami lekarzy i instytucji

  • Zarządzanie płatnościami

• Raporty dla twórców

• Zarządzanie platformą

• Tworzenie modułów szkoleniowych

Tworzenie szkoleń

Każde szkolenie składać się będzie z następujących elementów:

i. Wstęp

• Cel i zakres szkolenia,

• Sylwetka autora szkolenia

ii. Test wstępny:

• z min 5 odpowiedziami,

• do wyboru przez twórcę : jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru,

• ocena testu ,

• porównanie zaznaczonych odpowiedzi z prawidłowymi

iii. Treści merytoryczne:

• Teksty

• Obrazy medyczne

• Filmy

• audio

iv. Pytania / ćwiczenia

• W formie testów

v. Test końcowy

• możliwość powtórzenia testu

vi. Podsumowanie szkolenia:

• Rezultat testu końcowego

• Czas poświęcony szkoleniu (licznik)

• Generowanie certyfikatu w PDF –możliwość archiwizacji certyfikatu na koncie użytkownika

Dostęp do szkoleń po rejestracji:

• Bezpłatnie do kilku demo

• Po opłaceniu szkolenia, bądź wprowadzeniu kodu aktywującego ( dla pakietów szkoleń zakupionych na podstawie umów z instytucjami)

Płatności

• Za pojedyncze szkolenie

• Abonament

  • Formy płatności : karta kredytowa/płatnicza/ poprzez pay-u

Pozostałe wymagania:

a. konieczność akceptacji regulaminu przez każdego użytkownika związanego z ochroną danych w systemie (RODO),

b. zabezpieczenie portalu przed kradzieżą danych – przedstawienia sposobu zabezpieczenia portalu przed takim działaniem.

c. Musi posiadać system rozliczania twórców szkoleń (twórcy otrzymują wynagrodzenie w postaci opłaty za każde pobrane szkolenie (procent ceny szkolenia). System ma umożliwiać rozliczenie z twórcą np. w okresach miesięcznych).

d. System rejestracji certyfikatów.

e. Portal powinien spełniać standardy umożliwiając prawidłowe wyświetlanie w następujących przeglądarkach: IE, Mozilla Firefox, Chrome oraz na tablety

f. System powinien zabezpieczać materiały video, zdjęcia i dokumenty

g. System zarządzania treścią musi zapewniać łatwe i niewymagające specjalistycznej wiedzy informatycznej zarządzanie treścią portalu, a także spełniać wymagania dot. bezpieczeństwa informacji i wymagania wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych

Proszę o przedstawienie widełek kwotowych. Następnie będziemy doszczegóławiać odpowiedziami na pytania.

Tagi:
Moodle, Generowanie PDF, Mailing,

Brak załączników

Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-09-23 10:39:10 moodlebizpl
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-01 Od ponad 12 lat wdrażamy zmiany programistyczne w Moodle. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: konsultacje@moodle.biz.pl

2020-09-22 11:30:51 sysmo.pl
(1/0/0)
Do negocjacji 2020-10-01 Dzień dobry, Bardzo chętnie rozpoczniemy współpracę i wykonamy system. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych kompleksowo, czyli rozpoczynamy od projektu funkcjonalnego i graficznego, a kończymy na testach, wdrożeniu i pomocy technicznej po zakończeniu zlecenia. Zapraszamy do kontaktu i zobaczenia niektórych z naszych realizacji na sysmo.pl

2020-09-21 01:11:07 Januszstaly1
(0/0/0)
25000 PLN 2020-10-01 jesteśmy w trakcie kończenia dużego systemu za setki tysięcy dla szkół online. Bardzo zaawansowany. Dużo bardziej niż wskazany. Mamy dużego inwestora. Sprawny zespół. Możemy zrobić prezentację. Januszstaly1@wp.pl Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać system zwłaszcza, że część rozwiązań mamy gotowe.

2020-09-17 13:16:13 joannaopoka
(0/0/0)
18000 PLN 2020-10-01 Z przyjemnością nawiążemy współpracę z Państwem w zakresie wdrożenia powyższego rozwiązania. Naszą wycenę możemy rozpocząć od 18 000 netto. Szczegóły proponuję omówić już bezpośrednio. Kontakt z osobą odpowiedzialną za wdrożenia rozwiązań LMS: mariusz.kieszek@todomedia.pl. Poza wdrożeniami LMS mamy również szerokie doświadczenie w tworzeniu contentu dla e-learningu oraz współpracy z autorami treści szkoleniowych.

2020-09-17 11:21:37 yoursystems
(0/0/0)
25000 PLN 2020-10-01 Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Mamy doświadczenie w wykonywaniu złożonych systemów Widełki cenowe mniej więcej od 25tys netto, proponował bym rozłożenie pracy na etapy Zapewniamy jakość oprogramowania na najwyższym poziomie zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów kontakt@yoursystems.pl

W naszym katalogu firm znajdziesz 2168 wykonawców w kategorii Serwisy WWW .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.