Stworzenie strony internetowej Wordpress - kasyna online

Parametry ogłoszenia:

YoungScooter  (0/0/0)
 Zlecę
 Do negocjacji
 Praca zdalna
 Do negocjacji
 od zaraz
 4 dni 7 godzin 51 minut

Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszenia
Treść ogłoszenia:

Witam,


Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron o tematyce KASYN INTERNETOWYCH, koniecznie przeczytaj. Jeśli nie, również warto sprawdzić ofertę :)


Szukam osoby/firmy, która stworzy dla mnie stronę internetową (na początek jedną, lecz nie jedyną) na Wordpressie od A do Z. Jej tematyka to KASYNA INTERNETOWE. Jeśli posiadacie państwo doświadczenie w tworzeniu stron z tej kategorii, zapraszam do zaprezentowania swojego portfolio.


Jak miałaby wyglądać strona i na czym się skupiać? Głównie na rankingu kasyn internetowych, gdzie każde z nich miałoby swoją recenzję i szczegóły. Na stronie powinno też znaleźć się miejsce na newsy/artykuły.


Interesuje mnie stworzenie wysokiej jakości strony, schludnej oraz przyjaznej zarówno dla oka, funkcjonalnej i zoptymalizowanej.


Ranking powinien mieć formę hmm "boxów", prostokątnych okienek dla każdej pozycji. Tak jak wyobrażam sobie planowaną stronę przedstawiają poniższe przykłady.


https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-chwilowek/
https://rankingkasyn.online/ (przykład samego rankingu)
http://www.kasyna-promocje.com/ranking-kasyn-online/
https://www.spiny.pl/ranking-kasyn/
https://www.ranking-kasyn.pl/
https://www.totalmoney.pl/ranking-chwilowekTagi:
Artykuły,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie ogłoszenia użytkownika YoungScooter
Załączniki
 
Brak załączników


Data dodania
Użytkownik Oczekiwania finansowe
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2020-10-15 16:22:04 kwiatkowski.radoslaw.it@g
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-28 Witam, Jestem Studentem Informatyki jak i również osoba zajmującą się na co dzień branżą IT , jestem osoba szybko uczącą się, zbierającą nowe doświadczenia, na co dzień zajmuje się Obsługa Informatyczną Firm z mnóstwem wolnego czasu który poświecił bym na zajęcie dodatkowe i zdobywanie nowych umiejętności w razie pytań proszę dzwonić pod numer: 669135974 lub napisać na maila kwiatkowski.radoslaw.it@gmail.com Pozdrawiam.


2020-10-14 01:37:26 web4pro
(0/0/0)
Do negocjacji 2020-10-28 WordPress nadaje się na bloga o tym co dziś jadłem, a nie na poważną stronę, która ma się dobrze pozycjonować i być bezobsługowa - tj. bez konieczności aktualizacji kilka razy w miesiącu z ryzykiem wysypania wtyczki lub zawirusowania. Proponujemy napisanie dedykowanej strony do zarządzania takimi rankingami, następnie w niższej cenie możemy ją powielać pod innymi adresami z inną szatą graficzną, co pozwoli zbudować imperium stron z linkami afiliacyjnymi. kontakt@web4pro.pl | tel 669 185 944 | web4pro.pl


W naszym katalogu firm znajdziesz 2173 wykonawców w kategorii Serwisy WWW .

Aby dodać ofertę musisz się zalogować.